חוה צוברי יועצת ומנחה משפחתית

אשמח לעמוד לצידכם באתגרים העומדים בפניכם.

054-9797586

havazu9@gmail.com

רח' הקטיף 14, רחובות

חוה צוברי  – יועצת זוגית ומנחת הורים

שמי חוה צוברי נשואה +4 ילדים, יועצת ומנחה משפחתית, בוגרת M.A בייעוץ חינוכי. בעלת ניסיון רב בהנחיית קבוצות הורים, בייעוץ פרטני וזוגי, ומנהלת קליניקה בעיר רחובות.

במשך 36 שנים עבדתי עם ילדים בעלי לקויות למידה, בעיות התנהגות וצרכים מיוחדים. עברתי הסמכה מקצועית הכוללת תואר שני בייעוץ חינוכי, הסמכה מטעם מכון אדלר בהנחיית הורים לגיל הרך ומתבגרים, והתמחות בייעוץ משפחתי במכון מעגלים. באמצעות הניסיון שרכשתי פיתחתי מודל עבודה ייחודי ומערכתי המסייע להתמודד עם קשיים ושאלות העולים במהלך הייעוץ.

בנוסף, במהלך השנים רכשתי השכלה וניסיון רב בתחומים של ייעוץ זוגי.  אני מלווה יחידים בהכנה לזוגיות, במהלך הזוגיות או כשבני הזוג מחליטים לסיים את הקשר הזוגי המשותף. זוגיות היא אתגר עצום, ואני כאן כדי ללוות אתכם ולהעניק לכם את הכלים הנדרשים להחלטות שישפיעו על חייכם יותר מכל.

אם אתם נמצאים כאן, באתר זה, כבר ביצעתם את הצעד הראשון בדרך לשינוי המיוחל.

במסגרת עבודתי הקמתי קליניקה בעיר רחובות בה אני עוסקת במגוון רחב של תחומי ייעוץ המתבצעים במסגרת פרטנית או קבוצתית. קהל היעד הוא זוגות והורים ממגזרים שונים (כולל המגזר הדתי), בגילאים מגוונים הכוללים צעירים ,מבוגרים ומתבגרים.

אני עוסקת גם בהנחיית קבוצות הורים בבי"ס להורים מטעם בית הספר להורים ברחובות. יחס מיוחד יש לי להורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים (זו למעשה ההתמחות שלי במשך שנים רבות).

אנשים יקרים, שגרת החיים מפגישה אותנו עם הרבה קשיים ואתגרים הגורמים לתסכול מהאווירה בבית, חוסר אונים מול התנהגות הילדים, אכזבה מעצמנו תוך תחושה שאין מה לעשות והבנה מוטעית שאין ביכולתנו לשנות את המציאות.

אז זהו, יש מה לעשות ואפשר לעשות שינוי!

הניסיון הרב שלי עם משפחות שהעזו לקחת אחריות על חייהם הראה שהם יצאו נשכרים בתחומים שונים בחייהם, בעבודה, בקרב החברים ובקרב המשפחה המורחבת. רכישת הכלים והצפת הבעיות תוך הדרכה מקצועית, מניבה תוצאות מפתיעות.  בסיום התהליך זוגות אומרים לי :"המסע הזה היה כדאי " "כן זה אפשרי".

אני כאן כדי לתת לכם כלים ולהביא אתכם לשינוי מבורך בחייכם! תרגישו בנוח להתקשר, נוכל לקבוע פגישה ולהתחיל לצעוד בדרך בטוחה שתביא אתכם למקום טוב יותר בו תוכלו לקבל, להכיל, ולתמוך! 

לצפיה בכתבה גשר של מים סוערים באלטרנטיבלי לחצו כאן >>>